محل تبلیغات شما

نرده راه پله‌ دوبلکس گرد

پله‌ گرد بر اساس فرم، جنس و کاربردهایی که دارد، می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد. پله از نظر فرم می‌تواند به صورت پله‌ گرد با حالت‌های چرخش در پایین و بالا در جهت‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. به دلیل زیباتر کردن خانه‌ها و ادارات، در زمان گذشته در قصر‌ها و عمارات از این پله‌ها استفاده می‌شد. 

پله‌‌ گرد دوبلکس فضای کمتری را داخل خانه اشغال می‌کنند و بخاطر همین ویژگی، اهمیت خاصی در معماری داخل خانه پیدا کرده‌اند.

از پله‌های گرد استیل با پله‌های شیشه‌ای، بیشتر برای زیبایی نما استفاده می‌شود و می‌توان برای بهتر نشان دادن فضا از گیاهان متنوع برای تزیین فضا استفاده نمود. پله‌ها‌ی دوبلکس گرد چوبی شناور، از دیگر نمونه‌های پله دوبلکس هستند که فضاهای کوچک را سبک‌تر و وسیع‌تر نشان می‌دهند. پله‌های گرد مارپیچی، یکی از انواع پله‌ها‌ی گرد دوبلکس هستند که چندین سال است استفاده می‌شوند و هرگز هم از مد نمی‌افتند. این نوع پله در طرح‌ها و جنس‌های متفاوت با توجه به سلیقه‌ مشتری و کاربری فضا ساخته می‌شود و در کل زیبایی منحصر بفردی به فضای داخل خانه می‌بخشد. چون پله‌های مارپیچی محدودیت استفاده از جنس را ندارند، می‌توان از هر نوع جنسی از جمله چوب، شیشه، ف استفاده نمود تا به آن دکوراسیون خاصی که مد نظرمان می‌باشد، برسیم.

پله‌ دوبلکس مارپیچی، قابل استفاده در هر مکانی نیز هست. در کنار استفاده از مدل‌های خاص این نوع پله دوبلکس، می‌توان از وسایل مکمل مانند قاب عکس، پوستر‌‌های نصب شده بر روی دیوار جانبی، استفاده از گلدان در بین راه‌پله و یا مواردی از این قبیل نیز استفاده نمود تا زیبایی بیشتری به محیط افزوده شود


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دبستان دخترانه پیروزی فروشگاه اینترنتی دکوراسیون داخلی چندسو دیجی وندا ابزاری هوشمند برای رسیدن به تکنولوژی دیجیتال حامد خاطرات بچه طلاق پایگاه بسیج دهنو میلاس بروز باش معرفی بهترین برنامه های اندروید و کامپیوتر خرید فالوور ایرانی با بهترین کیفیت