محل تبلیغات شما

کیفیت نرده حفاظ روی دیوار  چقدر است؟

نرده های بوته ای اما کیفیت بسیاری دارند. 

نرده روی دیوار  هم انواع مختلفی دارند که در واقع با بهره گیری از بهترین نوع فات تولید می شوند. تولید این محصول با بهره گیری از انواع مختلفی از فات تولید می شود تا بتوان از آن ها در مدت زمان سولانی بهره مند شوید. نکته ای که اینجا قابل توجه است که  نرده روی دیوار  در واقع محصولی است که از نظر کیفیت و امنیت از سایرین بهتر است و به همین دلیل هم برای ساختمان های مختلف با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از این نرده ها که از جنس ف هستند در شرایط مختلف جوی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع نرده ها معمولا به دلیل طرحی که دارند بیش از بقیه مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از نرده ها دارای طرح هایی هستند که در برابر ضربه هم محکم هستند و استحکام و کیفیت بسیار بالایی دارند.

قیمت نرده نرده روی دیوار  چقدر است؟

نرده روی دیوار  یکی از مدل های نرده هایی است که به نوع خود مدرن هستند. این نوع نرده ها معمولا نسبت به سایرین قیمت مناسب تری دارد و مقرون به صرفه هستند. این نوع از نرده ها برای ساختمان های مختلف با کاربری های مختلف ساخته می شوند. در بین تمامی انواع نرده هایی که تولید می شوند میتوان گفت که قیمت نرده روی دیوار  اما به نسبت بیشتر است. این نوع محصولات به واسطه قیمت مناسبی که دارند فروش آن بسیار بیشتر از سایرین.  قیمت مناسب این مدل از نرده ها این امکان را فراهم آورده است تا در هزینه های جانبی صرفه جویی شود و بسیاری از هزینه ها به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کند.

همیشه این امکان وجود دارد که نرده هایی را برای دیوار ها انتخاب کنید. در این بین حتی می توان گفت که این دیوارها اگر بسیار بلند هم باشند شما میتوانید برای امنیت آن ها از نرده ها استفاده کنید. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که این بلندی و یا کوتاهی باعث شود که از ورود سارقین جلوگیری شود. به خصوص اگر سارق حرفه ای باشد اما شما باید از سیم خاردار برای نردهت از اماکن مسی، اداری و حتی باغ خود استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که سیم خاردار با توجه به اینکه ظاهری کاملا خشن دارد اما باز هم به راحتی بریده می شود و همین هم میتوانید باعث عدم امنیت شود.

خرید از نرده نرده از نرده سازه

اگر شما هم میخواهید نرده را برای ساختمان خود خریداری کنید دقت داشته باشید که این نوع از نرده ها معمولا باید با توجه به کاربرد شما انتخاب شوند. آنچه شما باید بدانید این است که ظاهر این نرده ها باید با ساختمان شما کاملا همخوانی داشته باشند. شما هم میتوانید از این نوع نرده ها استفاده کنید. البته نکته ای که باید بدانید این است که ظاهر ساختمان شما با نرده روی دیوار  زیباتر خواهد شد. اگر شما بتوانید از جنس مرغوب در این زمینه استفاده کنید میتوانید علاوه بر زیبایی، امنیت را نیز برای ساختمان خود ایجاد کنید. پس با انتخاب نرده روی دیوار ، زیبایی و امنیت را برای ساختمان خود به ارمغان بیاورید.

حفاظ روی دیوار حیاط

نرده ویلایی

در نرده ویلا ویژه شرکتی نرده سازه کلیه مشکلات نرده رفع و تبدیل به موانع عبور شده است . شاسی کشی نرده شاخ گوزنی ویژه ویلایی از دو ریل موازی از نوع میلگرد ۱۰استفاده شده است . در هر میله اصلی نرده شاخ گوزنی از قطعات ۱۵سانتی نوک تیز به تعداد ۳ عدد یک قطعه پایین و یک قطعهای وسط و قطعه دیگر در قسمت فوقانی تعبیه میشود . در قسمت پایین نرده در ردیف اصلی یک خم ۲۵سانتی طراحی شده که قسمت وسط مانند فنس گونه شود و این بزرگترین مزیت یک نرده شاخ گوزنی میتواند باشد. نحوه نصب نرده ویلا همانند نصب سایر نرده های شاخ گوزنی بنا به نوع دیوار است که در مقالات نرده مفصل به آن اشاره شده است. قیمت نرده نرده ویلا با توجه به ارتفاع و تراکم محاسبه میشود ‌. همان طور که در کلیه نرده نرده های روی امده است ارتفاع ۷۰ و ۸۰سانت قیمت یکسان دارند .

 

موقع خرید یا مذاکره با سازنده حفاظ نرده روی درب حیاط چه چیزهایی را باید مشخص کنیم ؟

 

پارامترهای زیر را بشناسید تا حرفهایتر با او برخورد کنید!

۱- جنس حفاظ :

همان طور که گفتیم تقریباً همه نرده حفاظ های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانیاش آهنی هستند. پس این یکی را میتوان از لیست دغدغهها خط زد.

۲- ارتفاع حفاظ :

 

نرده های دیوار بهطور معمول با ارتفاع یک تا یک و نیم متر ساخته میشوند. ارتفاع از مهمترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است. ضمن این که برای کاربردهای خاص میتوانید ارتفاع نرده روی دیوار حیاط دلخواه خود را انتخاب کنید.

۳- تراکم شلوغی شاخه های حفاظ :

 

تعداد میلههای خار دار عمودی در هر متر عرض حفاظ ، تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میلههای عمودی به هم نزدیکتر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میلهها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایینتر میآید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود میآورد.

۴- نوع حفاظ نرده روی دیوار حیاط :

حفاظ های فولادی در میتواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزار و ، نخل مرداب و یا لیلیوم باشند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم کانال سکسی,کانال تلگرام+18سکس,کانال شهوانی,کانال سک30در موبوگرام,کانال داستان پیکور فرشـــتــه بــی بـــال قیمت موبایل تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی آژانس تبلیغاتی غرب کشکول هیپ هاپی تعمیر مایکروفر